Hledáte inspiraci, jak zefektivnit procesy ve Vaší firmě?

Podívejte se na naše novinky a případové studie a zjistěte, zda podobným způsobem můžeme pomoci i Vám při plánování či optimalizaci Vaší výroby a logistiky.

výroba, výrobní linka

Problémy s dodávkami zpomalují růst průmyslu a obchodu

Jsou úzká místa dodavatelských řetězců pouze krátkodovým jevem?
Současné turbulence v globálních dodavatelských řetězcích nyní představují velké výzvy pro společnosti ve všech průmyslových odvětvích po celém světě. Vedou k omezení výroby a dlouhým čekacím dobám na prodejních trzích. Od začátku koronavirové pandemie došlo k narušení dodavatelského a hodnotového řetězce, které je v současné době obtížné dostat zpět do pravidelného rytmu. 

Plant Simulation

Co je nového v Plant Simulation?

Siemens PLM uvedl novou verzi jendoho z nejčastěji užívaného simulačního software, Plant Simulation 16.1. Univerzálnost nástroje zvyšují zdokonalení jako např. pokročilé řízení automatických vozíků, implementace strategie KANBAN pro modelování výrobních procesů, komunikace s webovými servery pomocí dat typu JSON, propojení s nástrojem Teamcenter a další. Přesvěčte se sami.

rukavice jako elektronické terminály

Komunikační protokol LoRa ve výrobě

Existuje řada komunikačních protokolů, např. WiFi nebo Bluetooth více či méně vhodných pro průmyslové aplikace. Jaké výhody přináší bezdrátový přenos dat LoRa, který využívají mj. inteligentní terminály společnosti Thread In Motion? Více se dozvíte zde...

skener na rukavici

Inovativní řešení pro digitalizaci Vašeho podnikání

Jsme solution partner společnosti Thread In Motion. Můžeme Vám tak nabídnout unikátní ergonomické inteligentní rukavice IWO, IWOS, Glogi. Skvělé řešení zrychlující, zpřesňující a zjednodušující logistické a montážní operace!  

Content from Youtube can't be displayed due to your current cookie settings. To show this content, please click "Consent & Show" to confirm that necessary data will be transferred to Youtube to enable this service. Further information can be found in our Privacy Policy. Changed your mind? You can revoke your consent at any time via your cookie settings.

Consent & Show

Úprava průmyslových provozů pro zajištění sociálních odstupů

Jak využít simulační modely pro analýzu dodržení sociálních odstupů ve Vašem provozu a hlavně při návrhu a ověření nutných opatření tak, aby nebyla ohrožena dosavadní výkonnost Vašeho podniku? 

Zaujalo Vás některé z témat a chcete zjistit, zda umíme poradit i Vám?

Neváhejte nás se svými dotazy, projekty, plány nebo záměry kontaktovat. Společně najdeme správně řešení pro Vás.

Germany

Přečetl(a) jsem si prohlášení o ochraně údajů a souhlasím s ním.

LinkedIn
Xing
YouTube