Od simulace k plánování - vše z jedné ruky

Content from Youtube can't be displayed due to your current cookie settings. To show this content, please click "Consent & Show" to confirm that necessary data will be transferred to Youtube to enable this service. Further information can be found in our Privacy Policy. Changed your mind? You can revoke your consent at any time via your cookie settings.

Consent & Show

Inovativní nápad na počátku příběhu

Společnost SDZ GmbH byla založena v roce 1986 jako průkopník v oboru simulace provozních procesů v průmyslu, logistice a obchodu a nyní je jedním z předních evropských poskytovatelů simulačních služeb. Jako nezávislá společnost zaměřená na konzultace přip plánování s vývojem vlastních softwarových řešení pro výrobní, logistické a dopravní procesy zodpovídáme za návrh a optimalizaci procesů a systémů v logistice a výrobě.

Naši vysoce kvalifikovaní specialisté na plánování, simulaci a digitalizaci jsou připraveni pomoci při řešení standartních stejně jako inovativních unikátních projektů. Jsme hrdí na to, že můžeme našim zákazníkům poskytnout komplexní know-how, které mají k dispozici z jednoho zdroje - "z jedné ruky". S naším jedinečným interdisciplinárním přístupem rozšiřujeme klasické přístupy k plánování výroby a logistiky. Od prvního nápadu po úspěšné uvedení do provozu jsme od začátku vaším partnerem pro váš projekt.

Zvýšíme Vaši konkurenceschopnost

V rámci naší poradenské činnosti se snažíme zvyšovat ziskovost a efektivitu našich klientů, aniž bychom ztratili ze zřetele jejich dodavatelské závazky vůči svým zákazníkům. Protože víme, že právě to jsou rozhodující faktory úspěchu pro konkurenceschopnost každé společnosti v současnosti.

Konkurenceschopnost našich zákazníků stavíme do středu našich aktivit a s nasazením a kreativitou pro ně vyvíjíme řešení na míru. K tomu navrhneme ideální kombinaci materiálového toku a digitalizace. Vyhodnocujeme výkon a ziskovost obchodních procesů, identifikujeme potenciál optimalizace a vytváříme katalog opatření, při jejichž implementaci Vás až do úspěšné finalizace zodpovědně doprovodíme.

Naše dlouholedé zkušenosti jsou Vám k dispozici

Máme zkušenosti a přehled napříč mnoha průmyslovými odvětvími. A navíc díky použití moderních simulačních a optimalizačních metod dokážeme účinně a detailně připravit podklady pro zhodnocení investičních rozhodnutí. Naši vysoce kvalifikovaní a angažovaní zaměstnanci vytvoří s Vašimi specialisty silný a kompetentní tým, který zajístí hladký průběh řešení Vašich investičních projektů.

Sestavíme řešení šité na míru Vaší společnosti. Vaše výhoda: Inovativní řešení, která přesahují tradiční schémata myšlení a postupů!

U nás najdete podporu ve všech oblastech od simulace po plánování - vše z jednoho zdroje - "z jedné ruky".

Kontaktujte nás!

Rádi byste prodiskutovali, jak by mohla spolupráce s námi probíhat? - Ozvěte se nám a probereme potřebné podrobnosti společně.
Je to to pravé, co potřebuete a co pro Váš podnik hledáte? - Kontaktujte nás ještě dnes! 

LinkedIn profil společnosti SDZ GmbH