O nás

Naše filosofie

solidní a spolehlivá spolupráce s námi

Jako partner poskytujeme našim zákazníkům odbornou podporu pro jejich firemní rozvoj a přebíráme odpovědnost za vývoj strategií pro optimalizaci dodavatelských služeb a efektivity celého hodnototvorného řetězce. Toho dosahujeme aktivním utvářením podnikových procesů a podnikové struktury. Pro nás jako mezinárodní konzultační společnost specializovaná na plánovací a inovativní technologie jsou naše odborné znalosti naším nejdůležitějším produktem a důvěra je základem našeho úspěchu.

Stojíme si za hloubkou a šíří své kompetence a máme veškeré znalosti, kompetence a know-how k dosažení cílů našich zákazníků.

Naše zaměření

Ve středu naší pozornosti stojí naši zákazníci. Věnujeme čas spolupráci, abychom porozuměli cílům a požadavkům našich zákazníků. Protože teprve potom můžeme vyvinout individuální řešení šitá na míru každému z nich. Přání našich zákazníků je naším zadáním a to integrujeme je do našich konceptů. Ty vyvíjíme s ohledem na dynamiku globálních cílových trhů a další kritéria, která jsou pro naše zákazníky důležitá.

Naše hodnoty

Naše firemní kultura se vyznačuje důvěrou, oceněním a loajalitou vůči sobě navzájem i vůči našim zákazníkům. Spoléháme na schopnosti a trendy, jako jsou dynamika, flexibilita a kreativita. Jako nezávislá společnost vystupujeme neutrálně a nezaujatě vůči výrobcům a dodavatelům technologických i softwarových řešení. To nám umožňuje dosáhnout optimálního výsledku pro naše zákazníky, zvýšení jejich produktivity a udržitelné snížení jejich nákladů. Tímto způsobem zajišťujeme úspěšnost investičních rozhodnutí a realizací investic našich zákazníků a zvyšujeme jejich konkurenceschopnost.

Naše motivace

Cítíme velký závazek vůči našim zákazníkům. Naši zkušení a vysoce kvalifikovaní zaměstnanci pracují každý den s maximálním nasazením pro úspěch Vašich projektů. Za dobu více jak 35 let jsme si vybudovali důvěru u více jak 600 zákazníků z řad velkých průmyslových podníků i středních firem, pro které jsme úspěšně řešili již přes 3500 projektů. Díky inovativním a výkonným metodám a nástrojům zaručujeme profesionální a úspěšné řízení projektů. Naše řešení jsou založena na našich mnohaletých vynikajících dovednostech a znalostech v oboru logisticky, simulací a IT. Prostřednictvím synergie různých dovedností a zkušeností v týmu poskytujeme komplexní a profesionální služby.

Kontaktujte nás!

Poznejte náš tým osobně. Proberte s námi, v jakém oboru a v jaké oblasti mohou naši specialisté doplnit Váš tým - kontaktujte nás ještě dnes! 

profil společnosti na LinkedIn
profil společnosti na Xing
kanál společnosti na YouTube