Plánování logistiky

Logistika musí splňovat stále náročnější požadavky zákazníků na kvalitu a spolehlivost i flexibilitu služeb, i zkracující se dodací lhůty. Přitom musí všechny podnikové procesy společnosti probíhat i nadále plynule a bez přerušení.
Efektivní logistiku chápeme jako plnění všech přepravních, skladovacích a přípravných úkolů zaměřených na doručovací služby a šetřící zdroje.

Co můžeme pro Vaši logistiku navrhnout?

vývoj strategií, plánování logistiky, plánování materiálového toku, přehled služeb

Naše kompetence a dlouholeté zkušenosti v těchto oblastech nabízíme poskytovatelům logistických služeb, obchodním společnostem a výrobním podnikům.
Zajistíme, aby i Vaše logistika byla efektivní a orientovaná na potřeby Vašich zákazníků. 

Detailní plánování vnitropodnikové logistiky

Rozmanitost poskytovatelů logistických komponent a systémů umožňuje návrh a kombinaci různých řešení pro Vaši logistiku. Díky našim mnohaletým zkušenostem známe mnoho poskytovatelů logistických systémů a technologií a specifické vlastnosti (výhody / nevýhody) jejich produktů a řešení.
Při své práci se orientujeme na požadavky našich zákazníků a jednáme neutrálně vůči výrobcům a dodavatelům. Dotyčné systémy hodnotíme jak z hlediska splnění technických požadavků na výkon v dynamických podmínkách, tak z hlediska ekonomických kritérií. Zohledníme také požadovaný stupneň automatizace Vašich systémů. Posoudíme Vámi zvažované investice a výsledné náklady na provoz systémů, které Vám předložíme včetně všech relevantních analýz k výběru.

Návrh layoutu

Logistika Vašeho podniku musí zajistit realizaci sjednaných dodávek, a to bez ohledu na dynamické vlivy trhu i při vysokých výkyvech požadavků. K dosažení tohoto cíle je velmi důležitý výběr logistických systémů. Ty musí být vybrány a velmi přesně sladěny se specifickými potřebami Vaší logistiky, abyste zajistili Vašemu podniku ekonomicky výhodnou pozici. 

To platí jak pro výstavbu nových logistických lokalit, tak pro rekonstrukci stávajících provozů. V obou případech je výběr technických systémů rozhodující pro výkonné a efektivní provádění logistických činností.
Výběr systému zohledňuje v rámci logistiky následující funkce a činnosti:

  • Odběr a příjem zboží či materiálu
  • Vnitropodniková přeprava
  • Skladování
  • Vychystávání a další zpracování
  • Sestavení zásilek a jejich expedice 


Kontaktujte nás!

Potřebujete poradit s plánováním a řízením Vaší vnitropodnikové logistiky?
Rozšiřujete výrobu, nebo stavíte na zelené louce a potřebujete jistotu, že Váš návrh zajistí bezproblémový provoz?
Chcete mít jistotu, že Váš návrh bude optimálně fungovat při alternativních scénářích, které musíte zvažovat?
Spojte se s námi, rádi se zapojíme do řešení Vašeho projektu! Kontaktujte nás ještě dnes! 

LinkedIn logo
Xing logo
YouTube logo
německá webová stránka