Strategické plánování podnikových procesů

komplexní řešení

Analýza a posouzení sítí dodavatelských řetězců se v posledních letech významně rozšířila. Zohledňován není pouze tok zboží nebo množství, jakož i přímo související náklady (na dopravu, skladování a manipulace). Je zapotřebí holistický koncept nákupu, výroby a distribuce, při kterém jsou všechny komponenty vzájemně koordinovány. Proto při navrhování sítí dodavatelského řetězce se zohledňujeme daňové a právní aspekty.

Naše analýza zahrnuje otázky týkající se struktury organizace společnosti a struktura organizace podnikových procesů. To obvykle vede k právnímu vymezení mezi výrobou a prodejem, které může být z části zprostředkováno a podpořeno nezávislou logistickou organizací. Různé národní a mezinárodní daňové a právní aspekty ovlivňují hodnocení různých konstrukčních, organizačních i funkčních variant dodavatelského řetězce a nabízejí společnostem další možnosti úspor nákladů

Kontaktujte nás!

Hledáte spolehlivého partnera, který Vám pomůže efektivně navrhnout a dopředu prověřit strukturu a koncept řízení Vašich dodavatelských řětěžců? - Kontaktujte nás ještě dnes! 

SDZ GmbH LinkedIn profil
SDZ GmbH Xing profil
SDZ GmbH YouTube kanál