Moderní snadno ovladatelný software

Vyvinuli jsme moderní softwarové nástroje pro simulaci a optimalizaci materiálového toku a digitalizaci plánování výroby. Díky kastomizaci zajistíme integraci do Vaší IT infrastruktury, a  přizpůsobíme vše Vašim potřebám, aby přínosy těchto nástrojů byly pro Vás maximální.

Software na míru pro Váš podnik

Pro naše zákazníky po celé Evropě implementujeme jednotlivé aplikace, pro jejichž oblast použití neexistují žádná nebo jen nedostatečná standardní řešení.

Bez ohledu na to, zda jde o mobilní, webovou nebo klasickou aplikaci Windows - naše mnohaleté zkušenosti v oblasti vývoje softwaru spojené s nezbytnými znalostmi procesů Vám zaručují udržitelný úspěch vašeho projektu.

Používáme moderní technologie společnosti Microsoft, díky čemuž Vám dokážeme poskytnout řešení, která nejen plně splňují funkční požadavky, ale přinášejí také nezbytnou flexibilitu.

kastomizovatelné uživatelské rozhraní

Jak pracujeme

Jak postupujeme od první myšlenky a Vašich požadavků až k hotovému softwarovému řešení?

Řešíme celý proces od vytvoření specifikace Vašich požadavků až po samotnou implementaci podle optimálních a v praxi ověřených modelů procesů, jako je agilní implementace.

V průběhu projektu budou mít Vaši zaměstnanci možnost významně ovlivnit chování a vzhled aplikace. Spolu s Vaším týmem vytvoříme digitální plány, které vytvoří základ pro implementaci navrženého softwaru. 

Váš partner pro digitalizaci

Naš zkušení a vysoce kvalifikovaní zaměstnancům Vám dodají efektivní, optimalizovaná a široce použitelná řešení. Ať již půjde o implementaci složitých procesů nebo o efektivní řešení matematických problémů z průmyslu, obchodu a logistiky.

Kontaktujte nás!

Potřebujete poradit s digitalizací Vašich firemních procesů? - Ozvěte se nám a probereme potřebné podrobnosti společně.
Ptáte se, jak může pomoci námi vyvíjený software Vaší firmě? - Kontaktujte nás ještě dnes! 

SDZ GmbH LinkedIn profil
SDZ GmbH Xing profil
SDZ GmbH YouTube kanál