SimAL.Planner

Zásoby přesně takové, jaké potřebujete mít!

Content from Youtube can't be displayed due to your current cookie settings. To show this content, please click "Consent & Show" to confirm that necessary data will be transferred to Youtube to enable this service. Further information can be found in our Privacy Policy. Changed your mind? You can revoke your consent at any time via your cookie settings.

Consent & Show

Modul SimAL.Planner nástroje SimAL.Suite je řešením pro plánování materiálu a komponent pro Váš podnik. Získejte komplexní řešení plánování Vaší výroby z jednoho zdroje.

Rozpoznat to důležité

Speciální rozhraní aplikace Vám zobrazí všechny důležité informace na první pohled. 

Náhled na pohyb materiálu

Pohyb materiálu je zobrazeny v chronologickém seznamu. Diy konceptu semaforu okamžitě budete upozorněni, je-li k dispozici dostatek materiálu s přihlédnutím ke stanoveným minimálním zásobám. 

Zobrazit změny? - Žádný problém!

Změny plánovaných objednávek, vytváření objednávek, změna prognózy, srovnání se stávajícími kupními smlouvami - žádný problém!
SimAL.Planner také bere v úvahu kusovníky a seznamy dílů relevantní pro výrobu a plánované objednávky a okamžitě zobrazuje případný nedostatek konkrétních komponent. 

Listování komponentami

Už Vás unavuje pamatovat si nazpaměť mateirálová čísla komponent pro Vaše výrobky? Chcete se rychle orientovat ve všech vztazích předchůdců a následovníků?
Díky navigační liště nástroje SimAL.Planner můžete okamžitě a snadno najít informace, které jsou pro Vás relevantní.
Nezáleží na tom, zda znáte čísla svých materiálů nazpaměť, nebo jste zvyklí hledát jména použivaných komponent. Vyhledávací dotazy se v programu provádějí v reálném čase, aniž byste museli kopat procházet vícero vyhledávacími okny. 

Co všechno mohu plánovat?

SimAL.Planner pracuje se všemi daty a parametry souvisejícími s plánováním, jako jsou:

  • podnikové zásoby jak v interních, tak externích skladech
  • smlouvy a harmonogramy dodávek
  • poptávky zákazníků
  • spotřeba komponent
  • předpovědi
  • objednávky
  • interní výrobní objednávky, plánované objednávky, reálné objednávky zákazníků


Pro jednoduchý import do modulu a export z modulu podporuje SimAL příslušná rozhraní s běžnými systémy ERP, takže je zaručeno zpracování dat bez narušení jejich kvality a úplnosti.

Díky našemu konceptu flexibilní expanze neexistují žádná omezení pro Vaše data, zdroje ani Vaše cíle. Dokážeme případně upravit systém tak, abyste vždy dokážali všechna data bezproblémově zpracovat.
Promluvte si s námi o vašich požadavcích. 

MRP snadno a rychle

Modul SimAL.Planner integruje běžné metody MRP (material ressource planning - plánování potřeby materiálu). Předpisy, jako je minimální a maximální velikost šarže nebo seznam všech šarží výrobního plánu, lze upravit globálně i přímo pro každý materiál.

Narozdíl od mnoha konkurenčních řešení je výpočet MRP proveden rychle. Nic nebrání tomu, abyste plánování potřeb materiálu Vaší výroby provedly ještě tentýž den Vaší během pracovní doby. Nemusíte na výsledky čekat do příštího dne a obávat se, že se budete zítra muset potýkat s nepříjemnými překvapeními!

A pokud chcete, aby automatické MRP běželo mimo běžnou pracovní dobu, není to žádný problém. Plánování úkolů pomocí SimAL bude probíhat přesně podle Vašich potřeb.

Seznamy a přehledy - je toho více, než si myslíte!

SimAL.Planner je moderní program na bázi klient/server a je navržen pro víceuživatelský provoz. Vše rozjedete snadno a rychle.
Změny prováděné pod jednotlivými účty se zobrazí okamžitě. Skončila doba, kdy jste museli seznamy pracně obnovovat, protože jiný uživatel provedl změny. Riziko vzájemného blokování je omezeno na minimum.

Kontaktujte nás!

Zaujala Vás možnost nechat si od nás poradit s plánováním Vašich podnikových procesů?
Je to to pravé, co potřebuete a co pro Váš podnik hledáte? - Kontaktujte nás ještě dnes!