SimAL.Scheduler

Optimalizujte sekvenci výroby Vaší produktové řady.

Rychlá reakce na změny výrobního plánu

Integrace systému APS (advanced production planning - pokročilé plánování výroby) vytváří předpoklady pro inovativní, flexibilní a pohotové plánování výroby pomocí nástroje SimAL.Scheduler. Vše začíná plánováním interních objednávek a výrobních kapacit a pokračuje plánováním výrobních sekvencí. A to jak manuálním vytvářením plánu výrobních zakázek, tak automatickým plánováním s individuálně definovatelnými plánovacími postupy.

Transparentní zobrazení všech informací

Jádrem modulu SimAL.Scheduler je plánovací kokpit, ve kterém jsou všechny informace spojeny a transparentně prezentovány. V tomto interaktivním pracovním prostředí je řešeno plánování všech podnikových oblastí, přičemž je zohledněno také propojení všech pracovních kroků z pohledu technologie i potřeby komponent nebo například výrobních kapacit. Plánovací kokpit poskytuje aktuální přehled o celém plánovacím období. 

Automatizovaný proces plánování

Procesy plánování lze  pomocí SimAL.Scheduler automatizovat a optimalizovat. Za tímto účelem jsou v cílové funkci modulu mapovány různé strategické podnikové cíle plánování výroby, aby bylo s využitím matematických optimalizačních procesů zajištěno dosažení těchto cílů.
Mezi tyto cíle patří dodržení termínů dodávek, snížení zásob, zvýšení produktivity atd. 

Vypovídající ukazatele

Pro řízení výroby poskytuje SimAL.Scheduler nebzytnou transparentnost klíčových údaje a výkonnostních ukazatelů. Lze tak snadno dosáhnout zvýšení efektivity výroby a provést kroky k dlouhodobé optimalizaci strategického podnikového plánování

Váš kokpit pro řízení výrobních plánů

uživatelské rozhraní SimAL

Pomocí přehledná plánovací tabuly nástroje SimAL zrealizujete své výrobní plány snadno a rychle. Přehledně je graficky zobranena kapacita a výrobní zdroje Vašeho podniku včetně zásob materiálu a komponent a plánu vytížení Vašich výrobních zařízení. Zobrazení samozřejmě lze interaktivně upravit tak, aby Vám maximálně vyhovovalo.

Potřebné informace, které nelze převzít ze systému vyšší úrovně (např. ERP nebo WWS), jsou uloženy v maskách kmenových dat a objednávek. Díky tomu lze SimAL provozovat i samostatně bez nutného online propojení s těmito systémy. Přístup k plánovacím datům lze také spravovat v rámci konceptu různých úrovní oprávnění

funkce softwaru SimAL

Kontaktujte nás!

Zaujala Vás možnost nechat si od nás poradit s plánováním Vašich podnikových procesů?
Je to to pravé, co potřebuete a co pro Váš podnik hledáte? - Kontaktujte nás ještě dnes! 

LinkedIn adresa SDZ GmbH
Xing adresa SDZ GmbH
YouTube adresa SDZ GmbH