Software na míru

Řešení pro náročné úkoly

Pro naše klienty v Evropě i Asii implementujeme softwarové aplikace, pro jejichž oblast použití neexistují žádná nebo jen nedostatečná standardní řešení.

Bez ohledu na to, zda jde o mobilní, webový nebo klasický systém pro stolní počítače na bázi operačního systému Windows - naše mnohaleté zkušenosti v oblasti vývoje softwaru spojené s nezbytnými znalostmi procesů Vám zaručují trvalý úspěch Vašeho projektu.

S využitím moderních technologií společnosti Microsoft Vám dokážeme poskytnout řešení, která nejen plně splňují funkční požadavky, ale vyznačují se také snadnou použitelnost a flexibilitou. 

Od prvního nápadu až po hotový software

variabilní uživatelské rozhraní

Realizujeme celý proces tvorby funkčního softwaru od vytvoření specifikace požadavků až po samotnou implementaci podle optimálních a průmyslem ověřených procesních modelů, jako jsou agilní metodiky.

V rámci celého projektu vývoje software na míru Vašim požadavkům budou mít Vaši specialisté příležitost významně ovlivnit chování a vzhled aplikace. Spolu s Vaším týmem vytvoříme digitální plány, které tvoří základ pro implementaci plně funkčního a snadno ovladatelného softwarového řešení


Jsme Váš partner pro digitalizaci

Díky našim zkušeným a vysoce kvalifikovaným specialistům z řad našich zaměstnanců jsme schopni dodávat vysoce výkonné, optimalizované a validní výsledky od implementace složitých procesů až po efektivní řešení matematických problémů z průmyslu, obchodu a logistiky

Kontaktujte nás!

Potřebujete pro Váš podnik či obchod rychle a spolehlivě získat efektivní řešení šité přesně na míru specifickým požadavkům Vaší společnosti?
Rádi společně s Vámi navrhneme vhodná řešení a to nejlpepší pro Vás do nejmenších detailů zrealizujeme. Ověření a implementace jsou samozřejmostí.
Kontaktujte nás ještě dnes! 

LinkedIn obrázek
Xing obrázek
YouTube obrázek
https://www.sdz.de/