Trans.Suite

Efektivní a přesné plánování dopravy

Nástroj Trans.Suite je zcela přizpůsoben každodennímu podnikání v oblasti přepravy. Minimalizuje administrativní úsilí Vašeho skladu a přepravních procesů na strategické i provozní úrovni.

Hledání zboží ve skladu, znalosti o aktuálních zásobách, výstup seznamů pro výběr na papíře a v digitální podobě nejsou pro Trans.Suite žádný problém!

Modulární a flexibilní struktura řešení umožňuje zavedení systému šitého na míru Vašim potřebám a doplnění o další užitečné komponenty. Nezáleží na tom, zda máte vlastní IT oddělení, nebo zda je pro Vás vhodnější scénář cloudové instalace.

Trans.Dispo

Příjem a výdej materiálu pod kontrolou

Trans.Dispo

Systematizujte a archivujte příchozí a odchozí dodávky produktů, které se vyskytují v každodenním podnikání, s nástrojem Trans.Dispo. Již není nutné vést ruční seznamy například pomocí MS Excel!


Dodávky - bez ohledu na to, zda jde příchozí nebo odchozí materiál - mohou být digitálně zaznamenány přímo vašimi zaměstnanci. Díky inteligentnímu mechanismu kontroly vestavěnému do aplikace je významně sníženo riziko chyby při zadávání dat do Vašeho skladovacího systému.

Záznam, sestavení a uspořádání dat, která jsou potřeba při zaskladnění a/nebo vyskladnění nebo inventuře skladových zásob, jako je umístění materiálu nebo čas zaskladnění či vyskladnění, probíhá automaticky. Tyto informace lze následně předat odpovědným zaměstnancům digitálně nebo také na papíře.
Díky jedinečné možnosti propojení s modulem Trans.parent proces přejímky a výdeje materiálu ještě více zjednodušíte a ušetříte si jakékoli další dodatečné zadávání dat a kontrolu správnosti přepravních objednávek. 

přehled o aktuálních zásobách - kdykoliv, okamžitě, přesně

Vždy aktuální zásoby a informace o jejich poloze ve skladu

Správa skladu specifická pro dané úložiště v Trans.Dispo Vám umožní získat úplný přehled o situaci Vašich zásob. Díky tomu zajístíte vždy včasné doplnění zásob, než by došlo případně k jejich vyčerpání.

Vaši pracovníci již nemusí během vychystávání materiálu dohledávat produkty a šarže, ale mohou se spolehnout na systém, který funguje podle principu FIFO, aby zajistil, že na zboží ve Vašem skladu nebude sedat prach. Toto řešení šetří čas a peníze a zvyšuje spokojenost zákazníků. 

VDA 4994 - Global Transport Label - Version 1.2 April 2020

Flexibilně rozšiřitelný software

S našimi řešeními budete vždy o krok napřed!
Díky flexibilní architektuře softwarových modulů nabízí Trans.Dispo řadu dalších funkcí, které lze podle potřeby využít.

Tímto způsobem lze například okamžitě vytvořit zásilkové dokumenty, například průvodku zboží dle norem VDA pro automobilový průmysl. 

Trans.Parent

Skoncujte s řízením přes mobil a e-maily

Trans.Parent

Modul Trans.Parent podporuje Vaše zákazníky při objednávání jejich produktů, které jsou u Vás uloženy. Pryč jsou dny, kdy jste od svých klientů dostali neproveditelné přepravní pokyny, - ať už proto, že nebyl k dispozici dostatek zásob, nebo proto, že zákazník od Vás neodebral požadovanou dávku.

Obsah a rozsah dopravy požadovaný dispečerem na straně klienta lze určit pomocí uživatelsky přívětivého rozhraní. Objednávky Vašich zákazníků se automaticky načítají do modulu Trans.Dispo jako nové přepravní objednávky. 

přehled výhod softwaru Trans.Parent

Trans.Parent

...název hovoří za vše

Kromě výše uvedeného lze kdykoli získat přístup k aktuálním datům stávajících zásob. Odpadá zdlouhavé a komplikované sestavení dat předávaných ve fromátu MS Excel a Vaše plánovací oddělení se může soustředit na to, co je důležité.


Mimochodem, zvyšte viditelnost a návštěvnost svého vlastního webu. Trans.Parent je užitečná součást, která vdechne Vašemu webu život a odliší Vás od konkurence. Naši konzultanti Vám rádi poradí, i pokud ještě Váš obchod nemá připojení k internetu.

Trans.Parent samozřejmě umožňuje pracovat s více klienty, tzn. Vaši zákazníci mohou vidět pouze svá vlastní data, nikoli data ostatních zákazníků. 

.

Kontaktujte nás!

Potřebujete uživatelsky jednoduché a přitom efektivní řešení pro správu dat ve Vašem skladu?
Potřebujete pro Váš obchod přehledné a jednoduché řešení správy zakázek?
Kontaktujte nás ještě dnes! 

znak LinkedIn
znak Xing
znak YouTube