Události

Portfolio našich řešení a služeb prezentujeme pravidelně na veletrzích, odborných seminářích a konferencích, stejně jako v sídle naší společnosti pro stávající i nové klienty.


Těšíme se na setkání s Vámi!

Zajímá Vás, kdy a kde se s námi můžete setkat?
Níže naleznete pravidelně aktualizovaný seznam událostí (veletrhů, konferencí, workshopů, výstav, seminářů...).
A to zdaleka není vše! - přehled dalších události, kterých se účastní naše vedení a obchodní zástupci naleznete také na zde.

Trends in Automotive Logistics TAL

23. ročník konference TAL 2024

Konference TAL (Trends in Automotive Logistics) je akcí, na které se pravidelně setkávají inspirativní řečníci z praxe i z akademické sféry s odborníky z výroby, logistiky a IT. Je to zároveň příležitost diskutovat o aktuálních tématech v logistice, výrobě nebo integraci a o využití nových technologií, metod a prostředků z oblasti digitalizace. A proto nesmíme chybět ani my!
Přihlašte se také a setkejte se s námi 18. 6. 2024 v Plzni! Registrovat se je možné zde.

Konference uživatelů Plant Simulation

2024 Plant Simulation User Conference

Konference  expertů, kteří využívají stejně jako my pro profesionální simulace výrobních alogistických systémů software Tecnomatix Plant Simulation od společnosti Siemens, se bude konat v Mnichově 5-6. června 2024. 
Večer před uživatelskou konferencí se uskuteční společná večeře., při které bychom se s Vámi rádi setkali. Anebo si přijďte poslechnout naši přednášku na téma "Simulace realistického systému zásobování robotické stanice s volně se pohybujícími vozidly AGV"
Těšíme se na vás!

Strojírenská inspirace, Digitální výroba 2024

Digitální výroba | Strojírenská inspirace

Budeme účastni na dnu DIGITÁLNÍ VÝROBA 2024, abychom i s Vámi probrali novinky na poli digitalizace, automatizace a robotizace výroby. Přijďte 4.-6. června do Plzně a setkejte se zde s námi! Přihlásit se můžete zde.

EY Workshop Supply Chain Excelence

EY Workshop | Supply Chain Excelence (Manufacturing and Logistics of the Future)

Dodavatelský řetězec a provozní dokonalost jsou na prvním místě v agendě vedoucích pracovníků společností, kteří upřednostňují odolnost a agilitu v rámci svých operací. Společnost EY bude pořádat cílený workshop, jehož cílem je podělit se o cenné interní poznatky a případové studie, které ukáží implementaci vybraných strategií v rámci dodavatelského řetězce, s hlavním zaměřením na:

Budování digitálních schopností ve výrobě pro přechod k továrně budoucnosti - organizace se musí současně zaměřit na provozní dokonalost a digitalizaci, která bude mít za cíl předvídatelnost a konzistentnost provozu a kvality. Na tomto semináři se budeme zabývat tím, jak spojit špičkové postupy v oblasti výrobní excelence s digitálními technologiemi OT/IT, aby se výrazně zvýšila výkonnost a usnadnila cesta k nejlepší provozní excelenci ve své třídě.
Automatizace logistických operací pro přechod na dopravní a logistickou síť budoucnosti - kde se organizace musí současně zaměřit na provozní dokonalost, správné dimenzování zásob a nejlepší přizpůsobení automatizace, aby zvýšily výkonnost a SLA při zachování konkurenceschopných nákladů. Na tomto semináři se budeme zabývat nasazenými strategiemi a osvědčenými postupy v rámci digitálních technologií a špičkové robotiky, abychom výrazně zvýšili výkonnost a usnadnili cestu k nejlepší provozní dokonalosti ve své třídě.
Workshop proběhne 9. 2. 2024 v  EY, Florentinum v Praze.

Brno Industry 4.0

BRNO INDUSTRY 4.0 | 2024

Resilience, udržitelnost, kyberbezpečnost

Konference BRNO INDUSTRY 4.0 se pro letošní ročník posouvá téma digitalizace a Průmyslu 4.0 na novou úroveň. Digitalizace prostupuje průmyslem velkou rychlostí a někdy hrozí nebezpečí, že se prvky digitalizace nepodchytí do potřebných detailů. Do popředí tedy dáváme tři klíčová témata:

Resilience – Dynamický vývoj na trhu klade na firmy velkou potřebu umět reagovat rychle a správně na změny, které nastávají. Odolnost firmy se zvyšuje pokud má o svých procesech reálná data. Právě zde digitalizace je klíčovým nástrojem.

Udržitelnost – Evropa chce být lídrem v podpoře ochrany planety. Udržitelnost už pro firmy není jen marketingovým nástrojem pro lepší image. Udržitelnost je strategie pro budoucí rozvoj a žádná firmy, zejména průmyslová, by neměla k tématu udržitelnosti přistupovat z povinnosti. Digitalizace je pak akcelerátorem udržitelnosti.

Kyberbezpečnost – Digitalizace má spoustu výhod. Nesporných. Nese s sebou však i skryté hrozby. Téma kybernetické bezpečnosti nikdy nebylo aktuálnější. A přesto společnosti občas s nastavení jasných pravidel a postupů váhají. Digitalizaci potřebujete. Stejně jako její zabezpečení.
Konference proběhne 20. 2. 2024 v hotelu International Brno. Registrovat se je možné zde.

Roboty 2024 

 Konference ROBOTY již 10 let mapovala nejen nejnovější trendy v robotizaci a přidružené automatizaci. Postupně prozkoumala i různé přesahy do společenských a ekonomických témat. Jednou ročně tak připravila místo pro všechny, kdo mají o vývoj v robotice zájem. A to vše, co si pravidelní účastníci oblíbili zůstane. Nad to přidáváme nový směr, kterým se konference při svém jedenáctém pokračování bude ubírat. Letošní ročník proběhne v úterý a středu 23.-24.. ledna v brněnském hotelu Avanti.

Roboty 2024 - zpět k základům

 Konference ROBOTY již 10 let mapovala nejen nejnovější trendy v robotizaci a přidružené automatizaci. Postupně prozkoumala i různé přesahy do společenských a ekonomických témat. Jednou ročně tak připravila místo pro všechny, kdo mají o vývoj v robotice zájem. A to vše, co si pravidelní účastníci oblíbili zůstane. Nad to přidáváme nový směr, kterým se konference při svém jedenáctém pokračování bude ubírat. Letošní ročník proběhne v úterý a středu 23.-24.. ledna v brněnském hotelu Avanti.

SpeedCHAIN logistická konference

Logistická konference SpeedCHAIN 2023

Mezinárodní konference SpeedCHAIN patří mezi nejvýznamnější akce logistického kalendáře ve střední Evropě. Každoročně do pražského Břevnovského kláštera přiláká okolo 700 logistických osobností. Letošní ročník proběhne ve středu 13. září. Přihlásit se můžete zde.

26. ročník kongresu Eastlog

Těšíme se na setkání během 26. ročníku konference Eastlog, která proběhne ve dnech 24.-26. května 2023 v Praze v hale O2 Universum. Přihlásit se můžete zde.

22. ročník konference TAL 2023

Jako jedna z předních konzultačních společností v oblasti logistiky automobilového průmyslu s mnohaletou úspěšnou historií samozřejmě nemůžeme chybět na významné konferenci zaměřené právě na logistiku v automobilovém sektoru. Setkejte se s námi v Plzni! Přihlásit se můžete zde.

SpeedCHAIN, logistická konference

Logistická konference SpeedCHAIN 2022

Logistická konference SpeedCHAIN 2022 představuje platformu spojující tematicky zkušenosti firem s fungováním dodavatelského řetězce v krizových podmínkách světové pandemie s jejich očekáváním změn, které předurčí podobu dodavatelského řetězce nového, post pandemického.  Logistické konference SpeedCHAIN je tradičním místem setkávání logistických profesionálů a je největší logistickou akcí, kterou můžete v České republice navštívit. Přihlásit se můžete zde.

AAIC22 LinkedIn

AAIC22 - Applied AI Conference 2022

Zúčastněte se společně s námi B2B konference zaměřená na aplikovaný výzkum v oblasti umělé inteligence - od logistiky, výroby až po obchodní modely.
Registrovat se můžete zde.
Událost proběhne výhradně jako online konference, jejíž součástí jemožnost organizovat s ostatními účastníky B2B setkání a dohodnout tak rovnou konkrétní obchodní spolupráci.

Realize LIVE Europe 2022

Plant Simulation User Day 2022

Inspirujte se od ostatních, jak zefektivnit realizaci simulací, modelování, vizualizace, analýzy a optimalizace. Seznamte se s inovativními nápady pro řešení simulačních studií a odhalte tipy a triky pro úsporu času pro Vaši práci. Rozšířte svou síť kontaktů mezi  uživateli jednoho z nejrozšířenějších simulačních nástrojů. Registrovat se můžete zde.
Událost proběhne den před zahájením  

Realize LIVE Europe, třídenní konference uživatelů programů Siemens Digital Industries Software.

25. ročník kongresu Eastlog

Setkejte se spolu s námi a dalšími 400 účatníky na největší logistické události v České republice! Těšíme se na Vás 12.-13. 5. 2022 v hale O2 Universum v Praze. Registrovat se můžete zde.

Logfair virtuální logistický veletrh

Virtuální forma veletrhu Logfair

Navštivte náš virtuální stánek na virtuálním logistickém veletrhu LogFair, a nenechte si ujít zajímavé odborné prezentace, možnost komunikovat 1:1 s Vašimi budoucími partnery či zákazníky. Přístup máte 365 dní v roce! Registrovat se můžete zde.

SlovLog konference

14. ročník kongresu SLOVLOG

Dle motta události "čas (na) změny" se díky nově naplánované termínu máme příležitost těšit hned zkraje nového roku na setkání s logistickými experty i klienty na nejstarším a největším kongresu zaměřeném na logistické a dopravní trhy. Přihlásit se můžete zde.

logistický kongres Eastlog

24. ročník kongresu Eastlog

Těšíme se na setkání během 24. ročníku konference Eastlog, která proběhne ve dnech 23. a 24. září 2021 v Praze v hale O2 Universum. Přihlásit se můžete zde.

konference Trendy v automobilovém průmyslu TAL

20. ročník konference TAL 2021

Jako jedna z předních konzultačních společností v oblasti logistiky automobilového průmyslu s mnohaletou úspěšnou historií samozřejmě nemůžeme chybět na významné konferenci zaměřené právě na logistiku v automobilovém sektoru. Setkejte se s námi v Plzni! Přihlásit se můžete zde.

Česká logistická asociace

Členská konference Česká logistické asociace

Ve středu 15. 9. 2021 proběhne v sídle ČD Kargo, a.s. v komplexu Loghthouse Towers v Praze výroční členská konference České logistické asociace. Jsme rádi, že jsme se v červnu tohoto roku stali členem ČLA a můžeme se tak aktivně podílet na dění v logistice v České republice. Více informací získáte zde.

SpeedCHAIN 2021 logistická konference

Logistická konference SpeedCHAIN 20:21

Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy. Každoročně se v pražském Břevnovském klášteře schází téměř 700 logistických osobností, mezi kterými nebudeme chybět my, a neměli byste chybě ani Vy. Přihlásit se můžete zde.

Inn4Mech - The business convention for mechatronics

Konference mechatroniky Inn4Mech

Zúčasněte se tak jako my B2B setkání Inn4Mech 2021 a naplánujte si s námi i dalšími účastníky online schůzku. Přihlásit se můžete zde.

LogFair - Virtuelle Messe

Logistický veletrh LOGfair

Přihlašte se na online veletrh LOGfair a seznamte se s novinkami i případovými studiemi, jejichž prezentaci pro Vás připravujeme.

Kontaktujte nás!

Nechcete čekat na nejbližší událost, při které bychom se setkali? - Kontaktujte nás ihned! 

LinkedIn
Xing
YouTube