Události

Portfolio našich řešení a služeb prezentujeme pravidelně na veletrzích, odborných seminářích a konferencích, stejně jako v sídle naší společnosti pro stávající i nové klienty.


Těšíme se na setkání s Vámi!

SpeedCHAIN, logistická konference

Logistická konference SpeedCHAIN 2022

Logistická konference SpeedCHAIN 2022 představuje platformu spojující tematicky zkušenosti firem s fungováním dodavatelského řetězce v krizových podmínkách světové pandemie s jejich očekáváním změn, které předurčí podobu dodavatelského řetězce nového, post pandemického.  Logistické konference SpeedCHAIN je tradičním místem setkávání logistických profesionálů a je největší logistickou akcí, kterou můžete v České republice navštívit. Přihlásit se můžete zde.

AAIC22 LinkedIn

AAIC22 - Applied AI Conference 2022

Zúčastněte se společně s námi B2B konference zaměřená na aplikovaný výzkum v oblasti umělé inteligence - od logistiky, výroby až po obchodní modely.
Registrovat se můžete zde.
Událost proběhne výhradně jako online konference, jejíž součástí jemožnost organizovat s ostatními účastníky B2B setkání a dohodnout tak rovnou konkrétní obchodní spolupráci.

Realize LIVE Europe 2022

Plant Simulation User Day 2022

Inspirujte se od ostatních, jak zefektivnit realizaci simulací, modelování, vizualizace, analýzy a optimalizace. Seznamte se s inovativními nápady pro řešení simulačních studií a odhalte tipy a triky pro úsporu času pro Vaši práci. Rozšířte svou síť kontaktů mezi  uživateli jednoho z nejrozšířenějších simulačních nástrojů. Registrovat se můžete zde.
Událost proběhne den před zahájením  

Realize LIVE Europe, třídenní konference uživatelů programů Siemens Digital Industries Software.

25. ročník kongresu Eastlog

Setkejte se spolu s námi a dalšími 400 účatníky na největší logistické události v České republice! Těšíme se na Vás 12.-13. 5. 2022 v hale O2 Universum v Praze. Registrovat se můžete zde.

Logfair virtuální logistický veletrh

Virtuální forma veletrhu Logfair

Navštivte náš virtuální stánek na virtuálním logistickém veletrhu LogFair, a nenechte si ujít zajímavé odborné prezentace, možnost komunikovat 1:1 s Vašimi budoucími partnery či zákazníky. Přístup máte 365 dní v roce! Registrovat se můžete zde.

SlovLog konference

14. ročník kongresu SLOVLOG

Dle motta události "čas (na) změny" se díky nově naplánované termínu máme příležitost těšit hned zkraje nového roku na setkání s logistickými experty i klienty na nejstarším a největším kongresu zaměřeném na logistické a dopravní trhy. Přihlásit se můžete zde.

logistický kongres Eastlog

24. ročník kongresu Eastlog

Těšíme se na setkání během 24. ročníku konference Eastlog, která proběhne ve dnech 23. a 24. září 2021 v Praze v hale O2 Universum. Přihlásit se můžete zde.

konference Trendy v automobilovém průmyslu TAL

20. ročník konference TAL 2021

Jako jedna z předních konzultačních společností v oblasti logistiky automobilového průmyslu s mnohaletou úspěšnou historií samozřejmě nemůžeme chybět na významné konferenci zaměřené právě na logistiku v automobilovém sektoru. Setkejte se s námi v Plzni! Přihlásit se můžete zde.

Česká logistická asociace

Členská konference Česká logistické asociace

Ve středu 15. 9. 2021 proběhne v sídle ČD Kargo, a.s. v komplexu Loghthouse Towers v Praze výroční členská konference České logistické asociace. Jsme rádi, že jsme se v červnu tohoto roku stali členem ČLA a můžeme se tak aktivně podílet na dění v logistice v České republice. Více informací získáte zde.

SpeedCHAIN 2021 logistická konference

Logistická konference SpeedCHAIN 20:21

Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy. Každoročně se v pražském Břevnovském klášteře schází téměř 700 logistických osobností, mezi kterými nebudeme chybět my, a neměli byste chybě ani Vy. Přihlásit se můžete zde.

Inn4Mech - The business convention for mechatronics

Konference mechatroniky Inn4Mech

Zúčasněte se tak jako my B2B setkání Inn4Mech 2021 a naplánujte si s námi i dalšími účastníky online schůzku. Přihlásit se můžete zde.

LogFair - Virtuelle Messe

Logistický veletrh LOGfair

Přihlašte se na online veletrh LOGfair a seznamte se s novinkami i případovými studiemi, jejichž prezentaci pro Vás připravujeme.

Kontaktujte nás!

Nechcete čekat na nejbližší událost, při které bychom se setkali? - Kontaktujte nás ihned! 

LinkedIn
Xing
YouTube
SDZ Česká republika