Události

Portfolio našich řešení a služeb prezentujeme pravidelně na veletrzích, odborných seminářích a konferencích, stejně jako v sídle naší společnosti pro stávající i nové klienty.


Těšíme se na setkání s Vámi!

SpeedCHAIN logistická konference

Logistická konference SpeedCHAIN 2023

Mezinárodní konference SpeedCHAIN patří mezi nejvýznamnější akce logistického kalendáře ve střední Evropě. Každoročně do pražského Břevnovského kláštera přiláká okolo 700 logistických osobností. Letošní ročník proběhne ve středu 13. září. Přihlásit se můžete zde.

26. ročník kongresu Eastlog

Těšíme se na setkání během 26. ročníku konference Eastlog, která proběhne ve dnech 24.-26. května 2023 v Praze v hale O2 Universum. Přihlásit se můžete zde.

22. ročník konference TAL 2023

Jako jedna z předních konzultačních společností v oblasti logistiky automobilového průmyslu s mnohaletou úspěšnou historií samozřejmě nemůžeme chybět na významné konferenci zaměřené právě na logistiku v automobilovém sektoru. Setkejte se s námi v Plzni! Přihlásit se můžete zde.

SpeedCHAIN, logistická konference

Logistická konference SpeedCHAIN 2022

Logistická konference SpeedCHAIN 2022 představuje platformu spojující tematicky zkušenosti firem s fungováním dodavatelského řetězce v krizových podmínkách světové pandemie s jejich očekáváním změn, které předurčí podobu dodavatelského řetězce nového, post pandemického.  Logistické konference SpeedCHAIN je tradičním místem setkávání logistických profesionálů a je největší logistickou akcí, kterou můžete v České republice navštívit. Přihlásit se můžete zde.

AAIC22 LinkedIn

AAIC22 - Applied AI Conference 2022

Zúčastněte se společně s námi B2B konference zaměřená na aplikovaný výzkum v oblasti umělé inteligence - od logistiky, výroby až po obchodní modely.
Registrovat se můžete zde.
Událost proběhne výhradně jako online konference, jejíž součástí jemožnost organizovat s ostatními účastníky B2B setkání a dohodnout tak rovnou konkrétní obchodní spolupráci.

Realize LIVE Europe 2022

Plant Simulation User Day 2022

Inspirujte se od ostatních, jak zefektivnit realizaci simulací, modelování, vizualizace, analýzy a optimalizace. Seznamte se s inovativními nápady pro řešení simulačních studií a odhalte tipy a triky pro úsporu času pro Vaši práci. Rozšířte svou síť kontaktů mezi  uživateli jednoho z nejrozšířenějších simulačních nástrojů. Registrovat se můžete zde.
Událost proběhne den před zahájením  

Realize LIVE Europe, třídenní konference uživatelů programů Siemens Digital Industries Software.

25. ročník kongresu Eastlog

Setkejte se spolu s námi a dalšími 400 účatníky na největší logistické události v České republice! Těšíme se na Vás 12.-13. 5. 2022 v hale O2 Universum v Praze. Registrovat se můžete zde.

Logfair virtuální logistický veletrh

Virtuální forma veletrhu Logfair

Navštivte náš virtuální stánek na virtuálním logistickém veletrhu LogFair, a nenechte si ujít zajímavé odborné prezentace, možnost komunikovat 1:1 s Vašimi budoucími partnery či zákazníky. Přístup máte 365 dní v roce! Registrovat se můžete zde.

SlovLog konference

14. ročník kongresu SLOVLOG

Dle motta události "čas (na) změny" se díky nově naplánované termínu máme příležitost těšit hned zkraje nového roku na setkání s logistickými experty i klienty na nejstarším a největším kongresu zaměřeném na logistické a dopravní trhy. Přihlásit se můžete zde.

logistický kongres Eastlog

24. ročník kongresu Eastlog

Těšíme se na setkání během 24. ročníku konference Eastlog, která proběhne ve dnech 23. a 24. září 2021 v Praze v hale O2 Universum. Přihlásit se můžete zde.

konference Trendy v automobilovém průmyslu TAL

20. ročník konference TAL 2021

Jako jedna z předních konzultačních společností v oblasti logistiky automobilového průmyslu s mnohaletou úspěšnou historií samozřejmě nemůžeme chybět na významné konferenci zaměřené právě na logistiku v automobilovém sektoru. Setkejte se s námi v Plzni! Přihlásit se můžete zde.

Česká logistická asociace

Členská konference Česká logistické asociace

Ve středu 15. 9. 2021 proběhne v sídle ČD Kargo, a.s. v komplexu Loghthouse Towers v Praze výroční členská konference České logistické asociace. Jsme rádi, že jsme se v červnu tohoto roku stali členem ČLA a můžeme se tak aktivně podílet na dění v logistice v České republice. Více informací získáte zde.

SpeedCHAIN 2021 logistická konference

Logistická konference SpeedCHAIN 20:21

Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy. Každoročně se v pražském Břevnovském klášteře schází téměř 700 logistických osobností, mezi kterými nebudeme chybět my, a neměli byste chybě ani Vy. Přihlásit se můžete zde.

Inn4Mech - The business convention for mechatronics

Konference mechatroniky Inn4Mech

Zúčasněte se tak jako my B2B setkání Inn4Mech 2021 a naplánujte si s námi i dalšími účastníky online schůzku. Přihlásit se můžete zde.

LogFair - Virtuelle Messe

Logistický veletrh LOGfair

Přihlašte se na online veletrh LOGfair a seznamte se s novinkami i případovými studiemi, jejichž prezentaci pro Vás připravujeme.

Kontaktujte nás!

Nechcete čekat na nejbližší událost, při které bychom se setkali? - Kontaktujte nás ihned! 

LinkedIn
Xing
YouTube